Кувальні побрехеньки

Вид:
  • На сторінці:
  • 26
Посилена наварка ріжучої кромки.
9 липня 2015 р. Моє завдання в цій розповіді просте: зробити дамаський клинок в якого обух буде з м'якшого і бульш контрасного дамаска, а ріжуча кромка буде з твердішого і менш контрасного дамаска, при цьому на РК повинно вийти десь 500 слоїв, а на обух скільки вийде. Можна просто взяти і наварити вже підготовлений пакет з потрібною кількістю слоїв на тіло клинка, тай по всьому, це напоганий варіант, але він вимагає дуже ретельного зварювання і він має одне слабке місце - це зварни..
09.07.2015    Переглядів: 3429
Розковка клапана
11 лютого 2010 р. Уражений ножиковою шизою я перебував в пошуку гарної сталі для ножика, цей пошук підвів мене до клапанів... Мета: Систематизувать назбирану інформацію про ріжучі властивості клапанної сталі. Інформацію перевірити на практиці. Більшість великих і маленьких знатоків кажуть що самий кращий ножик получається із клапанів. Так які клапана треба розковувать і чим вони такі гарні? На виготовлення клапанів використовують теплостійкі і корозійностійкі марки сталей, вважаєт..
20.09.2014    Переглядів: 3518
Дамаський круть-верть
8 травня 2013 р. Дамаський круть-верть. Кувальна побрехенька це така розповідь в якій ніхто нікому нічого не винний, це та розповідь з якої кожен бере собі те, що йому подобається, а іменно ця розповідь піде про дамаський кручено-верчений клинок. Так, що всідайтеся позручніше, запасайтеся хто чим: хто попкормом, хто пивом, хто салом з часником, хто блокнотом і ручкою, адже попереду вас чекає захоплююча розповідь ілюстрована яскравими кольоровими фотографіями. Виготовлення дамаського..
10.09.2014    Переглядів: 2146
Дамаський клинок
2 квітня 2011 р. Дамаський клинок. Попереду вас чекає захоплююча, кольорова, повчальна розповідь про об'єднання сталі, вугілля, вогню, грубої фізичної сили та кусочока інтелекта в оде ціле. Матеріалом для композитної сталі я вибрав обойму від якогось ролікового підшипника і пруток справжньої, маркованої сталі У8А. Я знаю, що підшипник не дуже гарно вариться, але вибрав цю сталь свідомо по причині її доступності та розповсюдженості. Якщо підшипників негодних можна понашукувать то..
10.09.2014    Переглядів: 1873
Ножик класичний
19 липня 2010 р. Стаття про те як зробить звичайний ножик з сквозним монтажем. Опис супроводжується кольоровими малюнками. Статтю можна читати замість художньої книжки, також її можна читати дітям замість казки. Стаття позитивно впливає на психіку та на загальний стан організма читаючого. Отака крута стаття вас жде попереду. Після розковки тепловозного клапана в мене лишилися відрізані штоки, частина штока пустотіла, але не докінця. З цього куска метала я і вирішив зробить ножик. ..
10.09.2014    Переглядів: 2545