Технології

Вид:
  • На сторінці:
  • 26
Бронзові фігурки
4 жовтня 2009 р. Лиття з бронзи. Переді мною стоїть нелегка задача - на скору руку состряпать оповідку про те як я відлив із лому латуні та бронзи примітивну деталь, і описать цей процес треба так красиво, щоб у читача від захоплення перехопило дух. По скільки це не легка справа то для усілєнія ефекта я прикрашу статтю кольоровими фотознімками і можливо десь трошки підбрехаю (так роблять педагоги від Бога для того, щоб діти їх слухали із більшим інтузіазмом). Значить задумка проста:..
20.09.2014    Переглядів: 1674
Клеймо
3 квітня 2010 р. Клеймо. Задумав я якось одного разу зробить клеймо та не звичайне, а таке яке б символізувало всі самі-самі, най-най, що не нає позитивні якості конструкторського бюро Плуг. Я попробував нанести на поверхню заготовки лак і вицарапать голкою потрібний малюнок, ну в мене получалося щось схоже на наскальний малюнок первісної людини. Такий малюнок мене не задовільнив. І тоді я згадав про прасково-лазерну технологію. Це надсучасна технологія, яка застосовується для малюв..
10.09.2014    Переглядів: 1843
Деревне вугілля
30 червня 2010 р. Деревне вугілля. Коли я доробив своє горно то паливне питання стало для мене дуже гостро. Як виявилося для роботи горна потрібне паливо. Є багато видів палив, зокрема ходять слухи що є у нас уранові руди, та при проектуванні горна я не передбачив можливість його завантаження, багатий Лохвицький край і на природній газ, тільки наші учені мужі передали його видобування різним фашиським організаціям, а ті в свою чергу топчучи своїм брудним чоботом мою неньку Батьківщину ..
10.09.2014    Переглядів: 1259