Нагрів

Вид:
  • На сторінці:
  • 26
Уніфікований регулятор температури
3 травня 2012 р. Уніфікований регулятор температури. Мені неодноразово приходилося розковирювати свої вироби, ті, над котрими зовсім недавно я ламав голову і старався зробити їх акуратними та надійними. Ламав я їх тому, що концепція мінялася, з'являлися нові ідеї і вони потребували модернізації. Далі по тексту мова піде іменно про таку модернізацію, але суть ідеї навіть не в модернізації, а у створенні мобільних, гнучких уніфікованих систем. На цьому пафос закінчується і починає..
10.09.2014    Переглядів: 4348
Електрична піч
7 лютого 2011 р. Піч електрична. Не проста штука термічна обробка. Але виявляється цю процедуру можна упростить, якщо у вас є спеціальна піч з контролем температури. Далі по тексту буде показано як, не володіючи секретними, таємними знаннями, будучи простим смертним, можна зліпить таку піч. Матеріал печі: ШПГТ-450 490х490х100 ( 2 шт.) замовлений у місті Слов'янськ. Цей матеріал відносно легкий, м'який, легко ріжеться ножовкою по дереву, правда можуть в середині попадатись ка..
10.09.2014    Переглядів: 11297
Газове горно
7 серпня 2012 р. Горно газове. Прийшла і в наше "село" науково-технічна революція. І ця революція принесла нові технології і можливості. З філософсько-політично-економічних поглядів я довго не хотів звязуватися з газовим горном, але непросте становище з деревним вугіллям і пилюка, що від нього летить змусили мене всетаки взятися за створення газового горна. Тому далі по тексту річ піде про горно яке працює на газу під назвою пропан. Це не є якась точна інструкція по вигото..
10.09.2014    Переглядів: 4602
Глиняне горно
2 липня 2010 р. Глиняне горно. ...Все прагне до простоти. Тільки часто до простого доходиш лише йдучи від складного. Вирішив я поексперементувати з горном з боковим дуттям. Суть цього горна в тому, щоб відтворить відновлюючу атмосферу полум'я. Коли повітря проходить через шар вугілля то частина кисню витрачається на підтримання горіння, а частина йде далі і окислює заготовку, смисл в тому, щоб заготовку розмістити так, щоб до неї доходили гази в яких кисень вже вигорів, але їх т..
10.09.2014    Переглядів: 1818
Кузнечне горно
11 травня 2009 р. кузнечне горно. Проснувся я якось одного чудового ранку з таким дивним відчуттям ніби то я великий коваль, коваль щастя. Взагалі то я часто відчуваю себе то штукатуром то хіппі то токарем то поетом, а сьогодні я відчував себе ковалем, для повної гармонії мені не вистачало тільки кузні, інструменту і навиків кування заліза молотком. Все це я повинен буду отримати власними силами. В даній статті я спробую висвітлити хід своєї роботи по створенню кузнечного горна. Сут..
18.08.2014    Переглядів: 2280