Мех. обробка

Вид:
  • На сторінці:
  • 26
Відрізний станок
9 січня 2017 р. Процес виготовлення дамаської сталі містить в собі достатньо велику кількість відрізних робіт, адже з довгих пластин потрібно зібрати пакет, розрізавши їх на менші кусочки, а потім в процесі зварювання потрібно постійно протягувати пакет в пластину розрізати її на кусочки, кусочки збирати в новий пакет і знову зварювати, доки не буде досягнуто потрібну кількість слоїв. Метал різати можна по різному, красичний спосіб - розрубування на гарячу це гарний с..
07.09.2016    Переглядів: 2231
Зачисний циклонний пост.
22 жовтня 2015 р. Варити дамаск це цікаве, веселе та захоплююче заняття, але не дивлячись на це воно також може бути важким, брудним, та шумним і я прагну зробити так, щоб позбутися від цих трьох останніх ознак. Як показала практика пластини перед зборкою пакета потрібно гарно зачищати від окалини, також їх бажано робити трошки округленими, це дасть змогу гарно видавлюватися бурі при зварюванні і унеможливить заковування флюса між пластинами. Найоптимальнішим інструментом для підгот..
22.10.2015    Переглядів: 1683
Плоскошліфувальний станок
3 жовтня 2015 р. Ця стаття писалася достатньо довго, воно б то все було б і нічого якби я все робив іменно так як буде описано в цій статті. Та робилося воно вcе зовсім не так і те, що ви тут прочитаєте це невеличка частина роботи яка змогла вистояти перед випробуванням часом та здоровим глуздом. Адже первоначально плоскошліф задумувався зовсім не таким і все здавалося бездоганним доки не впиралося в одну маленьку дрібничку яка перекреслювала всю конструкцію. Це все було схоже на те як розг..
09.01.2015    Переглядів: 5477
Cистема очистки повітря "Циклон"
 16 квітня 2013 р. Система очистки повітря "Циклон". З раннього свого дитинства я невзлюбив як мінімум три речі: шум, пил і дурні балачки. З ними я так і не зміг здружитися, тому в даній статті піде мова про боротьбу з моїм заклятим ворогом - пилом. Як виявилося я не одинокий в цьому світі хто недолюблює пил, і хоробрими воїнами вже розроблено багато методів і способів боротьби з ним. Про впровадження одного із них я і спробую розповісти в даній статті, більше того я спроб..
10.09.2014    Переглядів: 5282
Гідравлічний прес для ковки
10 липня 2011 р. Саморобний гідравлічний прес для ковки. Якби я був Кирилом Кожум'якою, або на крайняк якимось Кузьмадем'яном то я не забивав би собі голову муттю. Але так сталося, що природа не наділила мене їхньою силою і не дано мені видавить юшку з каменюки. Але мені дано інше... і те інше я трансформую в силу, хай за мене давлять інші, та не люди - механізми... Я не знаю чи здогадалися ви чи ні, та річ далі піде про гідравлічний прес для гарячої ковки метала. Невеличкий..
18.08.2014    Переглядів: 16286